Sedací soupravy

V podstatě platí, že jak kvalitní materiál potahu si vyberete, tak dlouho vám vydrží. Zde proto myslete na praktičnost, aby se potah dal dobře čistit. Tmavší barvy navíc lépe pomohou skrýt případné nečistoty. Pokud víte, že pohovku nebudete používat jako přechodné bydliště, můžete zvolit i jemnější látku potahu. Vhodnými materiály pro pohovky jsou kůže a pevné textilie. Bavlna je velmi příjemná na dotek, ale časem ztrácí na kráse. Vlna je ideální volbou pro ekologicky smýšlející. Len láká na příjemný dotek. Většina syntetických materiálů má delší životnost a čistí se snadněji.

Ať vám padne do oka

%Pohovky Praha%

Elegantní pohodlná sedací souprava tvaru L stvoří útulný prostor z každého obyváku.

Většina z nás řeší na prvním místě vzhled pohovky. Vzhled by rozhodně neměl být jediným kritériem, podle něhož sedačku vyberete. Nejdříve vyberte model, který se vám nejvíc líbí, a pak se podívejte, v jakých barvách je k dispozici. A pokud si nejste úplně jistí, doporučujeme sáhnout po neutrálních barvách. Hodí se prakticky do jakéhokoliv interiéru a oči unaví méně než barvy křiklavé. V posledních letech je velmi oblíbený nábytek ve skandinávském stylu. Moderní interiér si žádá moderní pohovku? Pokud vás baví minimalismus, praktičnost, je tohle přesně to, co potřebujete. Pohovka, která skvěle zapadne skoro všude. Nebo raději elegantní sametový glamour?

%Pohovky Praha%

Pohovka tvaru L poskytuje prostor pro odpočinek až pro 2 osoby. Zde se můžete pohodlně posadit, natáhnout si nohy a jednoduše relaxovat!