Pohovky

Už se nemůžete dočkat, až se po práci doma svalíte na svou pohovku a odpočinete si po náročném dni? A jak by měla vypadat sedací souprava, která to s námi vydrží co nejdéle? Při výběru je dobré si odpovědět na několik základních otázek. Právě pro vás jsme připravili obsáhlého rádce, jak vybrat tu správnou pohovku, do které budete chtít usedat zítra i za deset let.

Kvalita provedení vás musí zajímat

%Pohovky Praha%

Dvoumístná nebo trojmístná pohovka pro vaše maximální pohodlí při sezení.

Než se vydáte do prodejny, přesně změřte prostor, do kterého chcete novou sedačku nebo křeslo umístit. Však znáte to přísloví „dvakrát měř, jednou řež“. Důležité je posoudit, zda odpovídá velikosti místnosti. Ohlídejte si, aby pohovka nepřekážela dalšímu nábytku a všechna dvířka, dveře i okna šla bez problémů otevřít. Proto buďte při měření důslední. Vejde se? Skvělé, máte vyhráno.

%Pohovky Praha%
%Pohovky Praha%

Rozkládací pohovky pro chvíle odpočinku. Měkké polstrování na sedácích a zadních polštářích je zárukou pohodlného sezení. Rozkládací pohovky, můžete v okamžiku změnit na manželskou postel. Je pokryta odolnou látkou a je dokonale přizpůsobena jakémukoli stylu nábytku.

Důležitým aspektem je i tvar a druh. Existuje nekonečné množství tipů a modelů sedaček: rozkládací, retro, kožené atd. V každém případě vše závisí na našem osobním vkusu a rozpočtu.

%Pohovky Praha%

Pohovky ve stylu Chesterfield je perfektním řešením jak pro tradiční, tak pro moderní interiér.

Je jasné, že všichni hledáme produkt dobrý, hezký a levný. Pohovku kupujete s tím, že vám bude sloužit delší dobu. A proto nekupujte levnou pohovku která vám vydrží sotva rok.

Doufáme, že vám těchto rad pomůže v tak náročné chvíli jako je výběr sedačky. A nezapomeňte si nechat poradit od profesionála své prodejny nábytku, kterému věříte. Určitě vám skvěle poradí a vy si odvezete sedačku, kterou skutečně potřebujete.

Pokud máte vy sami nějakou praktickou radu, jak na koupi sedačky, podělte se o ni s námi na Facebooku.